Stavební dělník

O co jde

Jsme menší rodinná firma, která se zabývá hlavně průmyslovou výstavbou – kanalizace, komunikace, inženýrské sítě, zemní práce v průmyslové výstavbě. Hledáme kolegu do našeho týmu, který bude svou prací přispívat a tvořit realizaci stavby podle projektu. Hledáme kolegu přímo se specializací a zkušeností s inženýrskými sítěmi – toto bude Tvá hlavní náplň práce.

Naším účelem je pomáhat firmám realizovat jejich plány a projekty, správnou přípravou zaručit bezproblémový průběh, dodržení termínů a garanci 100% kvality provedených prací.

Co tě čeká

Přípravné práce pro pokládku kanalizace – výkopy, začištění výkopu, příprava pro položení trubek, zásypy a případně zahutnění výkopu technikou.

Ovládání měřících přístrojů – potrubní laser, nivelační přístroj a podobně – rádi Tě zaškolíme 🙂 – NENÍ PODMÍNKOU.

Ovládání drobné mechanizace – řezačky asfaltů, vibrační pěchy a desky apod.

Komunikace s mistrem a stavbyvedoucím.

Požadujeme

Výhodou bude, pokud budeš umět:

  • příprava podle projektu – tedy umět číst projektovou dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B
  • vazačský průkaz

Nabízíme

Co můžeme nabídnout

Jsme menší rodinná firma, kde klademe velký důraz na pracovní prostředí a mezilidské vztahy. Hlavním cílem je u nás otevřená komunikace a důvěra, na které si zakládáme. Na této pracovní pozici Tě čekají mimo základní mzdu také ještě speciální úkolové bonusy za dobře a rychleji odvedenou práci.

Každý náš člen týmu má jasnou pracovní pozici, rádi naše zaměstnance posouváme dopředu – plánujeme školení, rozšiřujeme vědomosti a dovednosti – například strojnický průkaz, máš možnost posunout se na vyšší pozice – parťák nebo mistr stavební výroby. Případně i stavbyvedoucí. Je to jen na Tobě a Tvojí šikovnosti.